Lendame targalt ja enesekindlalt

Loeng “Lendame targalt ja enesekindlalt” on mõeldud inimestele, kes lendamise ees end päris kindlalt ei tunne ning kellel on enne ja pärast lennureisi tekkinud küsimusi, miks asjad nii toimuvad ja kas see kõik on ikka ohutu. Tihti jäävadki need küsimused vastusteta ning seda ebakindlam tundub iga eelseisev reis ja selle ootamine. Meie olemegi siin, et vastata küsimustele ja aidata ning kutsume teid osalema koolitustel.

Koolitustel seletame lahti lendamise eripärad, tutvustame lennunduse arengut, räägime pilooditööst ja sellest, kuidas toimivad lennunduse erinevad aspektid. Aitame leida vastused kõigile teie lennundust puudutavatele küsimustele. Anname ülevaate tehnikatest, kuidas võiks ärevusest üle saada ja kuidas lendamist eneseteadlikumalt ette võtta. Külastame ka lennujuhtimiskeskust ja küsime lennujuhtide käest. Võimalusel viime teid ka ehtsasse reisilennukisse, kus saame detailsematele küsimustele vastused. Teiega jagavad kogemusi vilunud lennukikapten, vanemstjuardess, lennujuhid ja teised lennundusspetsialistid.

Loeng on mõeldud päevaseks ja kestab see orienteeruvalt 6 – 7 tundi. Päeva pikkus sõltub eelkõige lennuki saadavusest selle külastamiseks ja grupi suurusest. Alustame tavaliselt hommikul kl. 9:00. Loengu moodulid kestavad 1 – 1,5h ja pausidel pakume teed, kohvi ja suupisteid. Täpse kava kinnitame paar päeva enne koolituspäeva.
Asukohast anname ülevaate juba konkreetsete loengutega seonduvalt, kuna see sõltub ruumide saadavusest aga kindlasti üritame leida õdusa koha Tallinna Lennuvälja vahetusse lähedusse.