Blogi

Koolituspäev 22.04

22.04 leidis aset järjekordne tore loengupäev “Lendame targalt ja enesekindlalt”.

Alustasime plaani järgi kl. 9:00 Ülemiste City koolituskeskuses.

Võiks öelda, et aeg läks lennates, osavõtjad olid entusjastlikud ning laskusime korduvatese keskusteludesse erinevate lennundusnüanside ja olukordade üle. Vahepealsete kohvi ja suupistepauside ajal turgutust saanud kõnelesime lennundusajaloost ning sellest, miks lennuk õhus püsib ja isegi sellest, kuidas piloodiks saab. Usun, et küsimusi ja juttu oleks jätkunud kauemakski kui ajaliselt planeeritud.

Seekord oli meil ka suurepärane võimalus külastada Nyxairi lennukit ATR-42, kus meid kohtasid alati särasilmne stjuardess Kadri ning kapten Juho. Nemad selgitasid värskelt lennust tulnuna lennuki ja oma ameti üksikasju.

Päeva II pool kulges kolleeg Triinu taktikepi all ja tema tutvustas meile inimeste mõttemaailma, olukordadest arusaamu ja seda, mis teha siis, kui meie enda mõtted võivad meile vastanduma hakata. Ja peamine seda, kuidas selle kõigega toime tulla.

Päeva viimane etapp möödus Tallinna Lennuliiklusteenistuse lennujuhtimise keskust külastades, kus vahetuse vanem ja töötavad lennujuhid meile oma tööst ülevaate andsid ning küsimustele vastasid.

Usun, et meil on nüüd rohkem inimesi, kes teavad, kuidas targalt lennata! 🙂

Tahan tänada kõiki osalejaid, sest juba kohale tulek on võit omaette!

Tänan Triinu, kes lisaks muule tegi väga suure taustatöö ja oli mulle pidevaks abiks!

Tänan Nyxairi juhtkonda, kes lubasid meid oma lennukisse ja muidugi Kadrit ja Juhot, kes meile lennukit näitasid!

Suur tänu Tallinna Lennujuhtimise teenistusele ja lennujuht Georgile, kes aitas meil lennutorni külastust organiseerida!

Peatsete kohtumisteni ja uutele koolitustele registreerumine juba toimub:

Did you like this? Share it!

No comments for “Koolituspäev 22.04

Leave Comment